Odborné hubení švábů. My je vyhubíme!

Profesionální hubení švábů a rusů se zárukou – likvidace už do 24 hodin. Jsme specialisté na hubení švábů a máme výsledky. Definitivně vás jich zbavíme! Stačí jen zavolat.

  1. Diskrétní hubení švábů do 24 hodin, nebo jindy.
  2. Používáme vysoce účinné přípravky na likvidaci švábů.
  3. Zaručujeme 100% úspěšné vyhubení švábů.
  4. Předem budete znát konečnou cenu, přijedeme ZDARMA.

Ubytovna
Konečně nám nějaká firma pomohla v dlouhodobém boji se škůdci. Musíme ocenit hlavně znalosti a pečlivost celého průběhu hubení. Děkujeme!

Loudovi
Chtěli bycho moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den od zavolání. Neváhejte. Doporučuji!

Jitka
Děkuji za pomoc, vyhubení a všechny rady, kterými mi moc pomohli. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Vážíme si každého zákazníka. Naše práce nás baví a rádi pomůžem i vám. Stačí jen zavolat..

Jak vyhubit šváby a nebo rusy? Nechte to na odbornících.

Švábi jsou velmi odolný a různorodý hmyz, dnes známe na 3 500 druhů švábů. Naštěstí v České republice je běžně jen 12 druhů, a to 5 původních6 zavlečených. Všechny je bezpečně známe, takže víme, jak se jich účinně zbavit. Bohužel není možné šváby nebo rusy vyhubit svépomocí. Švábi jsou velmi odolní a volně dostupné přípravky na ně nefungují – naopak je ještě více rozeženou po bytě. Odborná likvidace je potom složitější a nákladnější. Šváb je jeden mála žijících tvorů, který dokáže přežít jaderný výbuch i klimatické změny. Odborná likvidace je potom složitější a nákladnější.

Nechte raději deratizaci švábů v bytě nebo domácnosti na odbornících. Působíme po celé České republice a techniky máme na mnoha místech, především ve větších městech. Můžeme u vás být už do 24 hodin, a to zcela ZDARMA, za naši cestu nic neplatíte. Předem můžeme provést i důkladný průzkum výskytu švábů a rusů pomocí lepových pastí a průzkumu objektu.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak bude hubení švábů a rusů v bytě probíhat?

Před zásahem a hubením švábů je důležité pořádně uklidit. Nečistoty totiž mohou sloužit jako potrava a skrýš pro škůdce. Proto je důležité, abyste důkladně uklidili vaši domácnost. Především prostor v kuchyni, za lednicí a sporákem, kde se často mohou tito škůdci vyskytovat. To bude úplně stačit, o zbytek se postará náš technik, který s vaší pomocí vše připraví k důkladné likvidaci švábů.

Nabízíme komplexní služby, nemusíte se prakticky o nic starat. Místo připravíme k zásahu a následně po likvidaci vše odklidíme. Převezmete si čistou domácnost bez švábů a rusů. Vše zcela profesionálně a diskrétně.

Jakým způsobem bude zásah probíhat, si určí technik na místě podle situace. Nejčastěji ale nastraží past na šváby a rusy v podobě speciálního gelu (požerové nástrahy). Dále nanese speciální postřik k deratizaci švábů do vnitřních prostor. Taková kombinace je velmi účinná a dosahuje nejlepších výsledků.

Šváby v bytě, jak je poznat?

Švába si často můžete splést s rusem obecným, jsou si velmi podobní. Poznat bezpečně švába není snadné. Vodítkem ale může být velikost těla 5–10 mmzploštělý tvar. U nás jsou nejčastěji švábi zbarveni do hněda až hnědočerna – mohou ale být i lehce nažloutlí. Nejčastěji se můžete setkat se švábem hnědopruhým (Supella longipalpa). Původní šváb obecný je dnes spíše vzácností. Švábi jsou býložravci, živí se především rostlinnými zbytky, ale mohou lovit i menší živočichy.

Nejčastěji je můžete vidět v prostorech, kde je především teplo, vlhko a tma. Tedy v kuchyni, koupelně, ale také v prádelně. Později se ale mohou rozšířit po celém bytě. Nejčastěji se k vám domů dostanou tak, že si je přinesete ze zamořeného prostředí. Dále společně s nákupem v obalovém kartonu, nebo ve spotřební elektronice z druhé ruky.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Rus domácí

Rusa domácího si nejčastěji můžete splést právě se švábem. Je mu velmi podobný, a to jak vzhledově, tak chováním. Rus domácí je velký okolo 10–15 mm, je tedy větší než šváb hnědopruhý. Přes den je schovaný ve škvírách, ale po setmění vylézá za potravou – živí se odpadky, ožírá ale i papír nebo kůži. Stejně jako šváb upřednostňuje teplé, vlhké a tmavé prostředí. Postupem času se ale může rozšířit po celém domě. Rozmnožuje se během celého roku, kokony obsahují až 30 vajíček, takže domácnost zamoří velmi rychle.

Nikdy nehubte šváby ani rusy svépomocí. Volejte odborníky

Možná jste už zaznamenali zaručeně funkční přípravky na hubení švábů, rusů nebo dalšího hmyzu, třeba štěnic. Naše doporučení ovšem je, nepoužívat takové přípravky. Likvidaci těchto škůdců nechte raději na odbornících. Běžně dostupné prostředky totiž nejsou tak účinné, jak je potřeba. Často jen dojde k rozehnání švábů po celé domácnosti, nezřídka do okolních bytů. Navíc je likvidace svépomocí zdlouhavá. Svěřte likvidaci raději do rukou nás odborníků – podívejte se, jak jsme pomohli zákazníkům.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Máte doma šváby či rusy? Popiště nám prosím problém. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady s popisem, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na hubení švábů.