Účinná deratizace a dezinsekce do 24 hodin

Provádíme profesionální deratizaci a dezinsekci se zárukou. Účinné hubení škůdců, jako jsou například štěnicešváby a rusyblechy, mravence a další..

  1. Diskrétně přijedeme už do 24 hodin, nebo jindy.
  2. Na deratizaci používáme jen ty nejúčinnější přípravky.
  3. Předem budete znát cenu vyhubení, přijedeme ZDARMA.
  4. Garantujeme 100% úspěšnost, jinak přijedeme na vlastní náklady.

Petr
Po návštěvě pánů jsme byli překvapeni, co vše ošetřují. Byli u nás zhruba přes hodinu a ostatní firmy jen max. 15 minut. Hned jsem pochopil ten rozdíl, proč ostatní firmy při hubení selhali.

nejmenovaný hotel
Chtěli bychom moc poděkovat za velice precizní práci, následnou konzultaci a hlavně následný zájem a starost jestli je vše v pořádku. Všem doporučujeme spolupráci.

Vlčkovi
Velice profesionální jednání už po telefonu a druhý den už pan byl u mě. Za 50 minut bylo hotovo. 100% účinost. Doporučuji když bude někdo potřebovat.

Vážíme si každého zákazníka. Naše práce nás baví a rádi pomůžem i vám. Stačí jen zavolat..

Nezáleží na místě, přijedeme kamkoli

Provádíme hubení hlodavců a likvidaci hmyzu kdekoli v České republice. Nemusíte si dělat starosti, techniky a pobočky máme po celé republice. Navíc u nás neplatíte nic za výjezd, pouze za samotnou deratizaci nebo dezinsekci. Zavolejte a domluvte si s námi termín zásahu, pokud to bude potřeba, přijedeme už do 24 hodin.

Jak bude deratizace nebo dezinsekce probíhat?

Ze všeho nejdříve si vyslechneme váš problém. Pobavíme se společně o možnostech likvidace škůdců. Následně dorazí na místo náš technik deratizátor, který vyhodnotí situaci a stupeň zamoření. Podle toho zvolí nejvhodnější a nejúčinnější metodu a způsob likvidace. Zároveň vám hned řekne, jestli bude potřeba opakovaný zásah nebo třeba preventivní deratizace v budoucnu. Také vám doporučí, jak příště přemnožení škůdců předcházet. 

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Kdy potřebujete dezinsekci?

Dezinsekci budete potřebovat v případě přemnožení hmyzu, který je potřeba zahubit. Nejčastěji se jedná o likvidaci štěnic nebo likvidaci mravenců, méně častěji pak likvidaci blech nebo vos. Přemnožení hmyzu je nebezpečné, protože hmyz je nejen přenašečem chorob, ale také spouštěčem alergie. Navíc poškozuje oblečení, potraviny, suroviny, výrobky a další věci, včetně elektroniky nebo nábytku. Naše dezinsekce je rychlá a diskrétní, dodržujeme hygienické normy a předpisy. 

Neprovádějte dezinsekci svépomocí, protože hmyz si při neodborném zásahu dokáže vytvořit rezistenci a následná dezinsekce je ještě více problematická.

Kdy budu potřebovat deratizaci?

Jakmile najdete například okousané potraviny a myší trus, je už nejvyšší čas volat deratizátora. Likvidaci hlodavců byste určitě neměli odkládat. Náš kvalifikovaný technik provede profesionální ochranou deratizaci. Rozhodně nedoporučujeme provádět deratizaci svépomocí, protože hlodavci a jiní škůdci jsou často přenašeči infekčních onemocnění. Určitě doporučujeme se přímému kontaktu s hlodavci vyhnout, protože mohou být dokonce agresivní

Využijeme všechna opatření deratizace k hubení hlodavců a omezení jejich výskytu. Ochráníme tak vaše zdraví i majetek.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku a radu

Popište nám prosím problém nebo škůdce, se kterým bojujete. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady, jak škůdce popsat, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na deratizace a dezinsekce.