Fotogalerie štěnic, blech a švábů

Nejste si jisti, jestli máte doma nezvané hosty? Hmyz umí potrápit víc, než si myslíte. Objevují se vám na těle divné kousance, vyrážky a další nepříjemnosti? Může to být kousnutí štěnice nebo blechy. Bohužel s každým kousnutím se vám do těla dostávají choroboplodné zárodky a toxiny, proto na nic nečekejte a objednejte si dezinsekci. A jak vlastně takové kousnutí od štěnice a dalších škůdců vypadá?

Foto štěnice domácí

Štěnice domácí je velmi nepříjemný parazit, který se živí vaší krví. Poznáte je poměrně snadno podle plochého těla a světle hnědé až červenohnědé barvy. Štěnice domácí doroste zhruba 4–5 mm. Aktivní je především v noci. Potřebujete akutní hubení štěnic?

Foto blech

Blechy se stejně jako štěnice domácí živí vaší krví. Blechy poznáte podle svých charakteristických druhých a třetích párů končetin, které jsou dlouhé. Blechy dorůstají až 8 mm. Prohlédněte si foto blech, abyste měli jistotu a objednejte si likvidaci blech.

Foto švábů a rusů

Švába opět poznáte velmi snadno, a to díky velmi zploštělému tělu a charakteristickým dvěma párům křídel. Jsou hnědí, hnědočerní až lehce nažloutlí. Pokud se přemnoží, neobejdete se bez akutního odborného hubení švábů.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku a radu

Popište nám prosím problém nebo škůdce, se kterým bojujete. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady, jak škůdce popsat, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846.