Odborné hubení blech v domácnosti

Provádíme profesionální hubení blech a poskytujeme záruku vyhubení. Specializujeme se na blechy a umíme zničit i vajíčka. Definitivně vás jich zbavíme! Stačí jen zavolat.

  1. Přijedeme diskrétně a to dnes, nejpozději zítra.
  2. Používáme nejúčinnější přípravky na hubení blech.
  3. Garantujeme 100% úspěšné vyhubení blech.
  4. Předem jasná cena a přijedeme ZDARMA.

Petra
Chtěla bych poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Velice příjemné jednání .Po zákroku úplné vyhubení. Moc jim děkuji. Doporučuji!!!

Novákovi
Oceňujeme rychlost výjezdu od zavolání a flexibilní domluvu termínu zásahu. Už od nich máme konečně pokoj. Děkujeme a můžeme jen doporučit..

Karel
Chtěl bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den jsme měli klid a už je to 2 měsíce po zásahu a od té doby je vše v pořádku. Neváhejte. Doporučuji!

Vážíme si každého zákazníka. Naše práce nás baví a rádi pomůžem i vám. Stačí jen zavolat..

Jak se zbavit blech

Blechy bohužel nelze vyhubit svépomocí. Jak se zbavit blech? Je potřeba odborný zásah. Volně dostupné přípravky 100% nefungují, jen je více rozeženou a blechy je pak složitější a nákladnější vyhubit. Likvidace blech je třeba provést velmi pečlivě a důsledně.

Kousnutí od blechy

Kousnutí od blechy svědí a připomíná štípnutí od štěnice nebo komára. Ani zkušený lékař často nedokáže určit hmyz, který kousnutí způsobil. Štípance od blech mají podobu červeného kolečka, které je velké několik milimetrů až centimetrů. U některých jedinců může vyvolat alergickou reakci. 

Nejste si jistí? Stačí zaslat foto hmyzu, nebo štípance od blechy na naše telefonní číslo zdarma pomocí aplikace WhatsApp obratem se Vám ozveme.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak poznat blechy v bytě

Výskyt blechy v bytě je patrný již vizuální kontrolou. Nacházíte v domácnosti drobný zploštělý skákající hmyz.  Blechy v bytě se nejčastěji vyskytují na podlahových plochách, kobercích, parketách, v pelíšcích domácích mazlíčků a sedacích soupravách. Ale i třeba na půdách a v kotelnách, na místech, kde přebývají zvířata, hlavně kočky.

Hubení blech v bytě

V poslední době přibývá počet případů, kde si lidé nejsou schopni blechy úplně vyhubit svépomocí a je potřeba odborný zásah.

Vaše část před zásahem: Na zásah proti blechám se není nutné složitě připravovat. Je důležité udělat důkladný úklid – vytřít, vyluxovat včetně sedacích souprav, pelíšků zvířat apod. Zbytek s vámi na místě projde technik a vše si sám nebo s vaší pomocí připraví. Jsme jiný v tom, že nemusíte nic složitě připravovat a prát. Nabízíme kompletní službu a celý byt Vám na zásah připravíme.

Naše část: Průběh zásahu určíme na místě a ve většině případů ošetřujeme celý byt. Samotný zásah probíhá v bezpečné celoplošné aplikaci přípravku na podlahovou plochu domácnosti. Vše děláme poctivě a většinou ošetřujeme i postele, rošty, sedací soupravu a kdekoli jinde, kde to považujeme za nezbytné. 

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Informace k hubení blech v bytě

Používáme jednu z přírodních látek, která není samozřejmě toxická, umí zničit i vajíčka a blechu usmrtní ihned. Aby blechy zemřeli je nutné, aby přišli do kontaktu s přípravkem, který nanášíme potřikem. Následně většinou umřou do několika hodin a to záleží na míře kontaktu s přípravkem.

Blecha obecná

Dospělý jedinec blechy obecné je zploštělý a má černou až žlutavou barvu. Má skvěle vyvinuté skákavé nohy a je bez křídel. Samice většinou klade po každém nasátí 4-10 vajíček. Vývoj blechy od vajíčka po dospělého jedince trvá cca 4-6 týdnů. Blechy mohou přenášet choroboplodné zárodky a sání krve dráždí pokožku. Není pravda, že blecha psí na člověka nejde. Je důležité si uvědomit, jaký je životní cyklus blechy.  Z vajíčka se vylíhne larva, ta se přemění v kuklu a z ní se pak vyvine dospělá blecha schopná po nasátí krve produkovat vajíčka. Jedna blecha naklade až 50 vajíček denně. Za měsíc tak 10 blech naklade až 15 000 vajíček. Vajíčka vypadnou ze psa nebo kočky na okolní předměty: na koberec, polštáře, parketovou podlahu, do postele, atd. Na zvířeti nacházíme pouze dospělé blechy, ostatní vývojová stadia nacházíme v prostředí. Kukla dokáže přežít i více než 100 dní.

U blech tak hrozí celoroční nebezpečí infekce. Jarní invaze blech plyne ze zimního podcenění ochrany. Blecha se nejlépe líhne v teplém a vlhkém prostředí. Na jaře vede zvýšená venkovní teplota spolu se zvýšenou vlhkostí v domácnostech po vypnutí ústředního topení k masivnímu vylíhnutí kukel. Během krátké doby může dojít k vylíhnutí stovky blech, které naskáčou na přítomné psy a kočky nebo na člověka. První věc, která blechu zajímá, je obstarání potravy - sání krve.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Máte doma blechy? Popiště nám prosím problém. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady s popisem, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na likvidaci blech.