Mravenci v bytě či zahradě? My je vyhubíme!

Provádíme odborné hubení mravenců a poskytujeme záruku vyhubení. Specializujeme se na ně a definitivně vás jich zbavíme! Rádi vám pomůžeme. Stačí jen zavolat.

  1. Přijedeme diskrétně a to dnes, nejpozději zítra.
  2. Používáme nejúčinnější přípravky na hubení mravenců.
  3. Garantujeme 100% úspěšné vyhubení mravenců.
  4. Předem jasná cena a přijedeme ZDARMA.

Jitka
Děkuji za pomoc, vyhubení a všechny rady, kterými mi moc pomohli. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Loudovi
Chtěli bycho moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den od zavolání. Neváhejte. Doporučuji!

Martin
Zásah byl velice precizní a profesionální. Hlavně diskrétní a velice příjemné jednání od samotného telefonického hovoru po zásah.

Jak se zbavit mravenců v bytě?

Mravence bohužel nelze vyhubit svépomocí. Jak se zbavit mravenců? Je potřeba odborný zásah. Volně dostupné přípravky 100% nefungují. Likvidace mravenců je potřeba provést velmi pečlivě a důsledně.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak na mravence v domě

Vaše část před zásahem: Pokud je to možné, důkladně vyčistěte prostor za lednicí a popřípadě i po mikrovlnnou troubou a sporákem. Udržujte v domě pořádek. Případné nečistoty, nepořádek může posloužit škůdcům jako skrýš a případně je může do vašeho obydlí lákat. Zbytek s vámi na místě projde technik a vše si sám nebo s vaší pomocí připraví. Jsme jiný v tom, že nemusíte nic složitě připravovat.

Naše část: Průběh zásahu určíme na místě. Většinou naneseme postřik do vnitřních prostor, pod přístřešky, k plotu, okolo cest a u oken, žlabů či fasády. Dále užíváme pro ošetření speciální gel, který nastražíme dle potřeb konkrétního prostoru podle výskytu.

Informace k hubení mravenců

Používáme kombinaci insekticidního postřiku a gelové nástrahy (nástrahy požerové). Tyto přípravky jsou velmi účinné a dosahujeme s nimi velmi dobrých výsledků. Předpokladem úspěšného zásahu je odbornost a profesionalita provádějícího pracovníka. Ten je dobře obeznámen s chováním mravenců a metodikou kladení gelové nástrahy.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Máte doma mravence? Popiště nám prosím problém. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady s popisem, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na hubení mravenců.