Účinná deratizace štěnic do 24 hodin

Máte doma štěnice? Specializujeme se na jejich likvidaci a definitivně vás jich zbavíme. Nabízíme odborné hubení štěnic přímo u vás doma a to se zárukou.

  • Deratizaci štěnic provádíme těmi nejúčinnějšími přípravky.
  • Cenu za hubení štěnic znáte předem, přijedeme ZDARMA.
  • Přijedeme diskrétně do 24 hodin, nebo jindy. 
  • Garantujeme 100% úspěšnost hubení štěnic.
Provádíme hubení štěnic po celé Praze, kde jsou desítky našich spokojených klientů.

Petr
Po dlouhých měsících neúčinné likvidace štěnic jsme se dopidili k vám. Komunikace, vstřícnost a diskrétnost na 1. Po zákroku je to 5 týdnu a nikde se nic neobjevilo. Patří vám neskutečné díky.

Úspěšná deratizace štěnic v Liberci u manželů Svobodových.

Vlasákovi
Perfektní přístup po telefonu i osobně. Poradili mi a vše vysvětlili. Naštěstí u mě nebyl výskyt tak velký a vyhubení bylo hned. Všem bych tuto firmu na 100% doporučili. Ještě jednou moc děkuju!!“

Deratizace štěnic v Ústí nad Labem u paní Lucie proběhlo úspěšně. Stačil jedno hubení.

Lucie
Doporučuji tuto firmu! Seriozní jednání a moc ochotný. Přijeli hned, udělali zákrok a bylo po všem. Mám zkušenost s jinou firmou, kde byli u nás 5x a žádný výsledek . Moc děkuji!

Vážíme si každého zákazníka. Naše práce nás baví a rádi pomůžem i vám. Stačí jen zavolat..

Našli jste doma podezřelého brouka?

Štěnice domácí jsou sice přes den většinou schované, ale není pravda, že by nebyly aktivní. Dalším mýtem je, že jsou světloplaché. Omyl, nejsou – pokud doma uvidíte malého červenohnědého zploštělého brouka velkého 3–5 mm, odchyťte ho. Potom ho vyfoťte a domnělé foto štěnice nám klidně pošlete – obratem vám řekneme, jestli se jedná o štěnici a pokud ano, rovnou vám navrhneme nejlepší postup. Samozřejmě zcela zdarma. Foto prosím posílejte jako MMS nebo přes WhatsApp.

Prohlédněte si pro jistotu také fotografie kousnutí od štěnice, stejně jako fotografie štěnice. Porovnejte své kousnutí nebo odchyceného brouka přímo s obrázkem štěnice. Budete tak mít jistotu.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak poznáte, že máte doma opravdu štěnice?

Nejste si jisti, jestli máte opravdu štěnice v bytě? Bezpečně to můžete poznat podle kousnutí od štěnice. Štěnice domácí zpravidla saje v řadě nebo trojúhelníku, uvidíte takto dva a více štípanců. Podobá se bodnutí komára, ale často můžete takových bodnutí vidět více na jednom místě – pak byste měli zbystřit. Štěnice saje krev hlavně v noci, když spíte, přes den jsou schované, ale někdy se objevují také, především, když jste v klidu. Samotné kousnutí neucítíte, neprobudí vás, protože štěnice ihned do rány vpustí anestetikum. Více jak třetina populace nemá reakci na štípnutí od štěnice. Návod jak najít štěnice v bytě najdete v článků "Jak poznat štěnice?".

Hubení štěnice domácí provádíme po celé České republice

Přijedeme za vámi kamkoli. Hubení štěnic provádíme po celé České republice. Máme pobočky a techniky na mnoha místech republiky. Velkou výhodou naší deratizační firmy je, že neplatíte cestu k vám. Přijedeme ZDARMA, za cestu si neúčtujeme vůbec nic. Nejčastěji deratizujeme v Praze a středočeském kraji, Mladé Boleslavi, Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Chomutově, Mostě nebo Děčíně. Ale ať jste odkudkoli, ozvěte se nám a do 24 hodin jsem u vás

Neodkládejte zbytečně deratizaci a dezinsekci štěnic. Dáváte tím štěnicím prostor se ještě více rozmnožit. Jedna štěnice domácí může naklást až 12 dalších vajíček za týden. Objednejte si deratizaci štěnic ihned. 

Pro cenovou nabídku a nebo konzultaci zdarma volejte kdykoliv. Cena hubení štěnic se určuje podle několika fakturů, které je potřeba probrat, ideálně po telefonu. Nejste si jistí, zda je to štěnice domácí? Pošlete nám fotky škůdce nebo štípanců na e-mail nebo WhatsApp.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak bude hubení štěnic probíhat? Především diskrétně a účinně

Jakmile nám zavoláte, do 24 hodin budeme u vás připraveni k vyhubení štěnic. Jsme diskrétní, nemusíte se vůbec bát, že by například vaši sousedi poznali, že máte štěnice v bytě nebo v domě. Zároveň ani nemusíte nic složitě chystat. Náš technik si celé prostředí nachystá tak, aby štěnice přišly co nejvíce do kontaktu s postřikem, který dokáže zničit i vajíčka – právě proto je naše deratizace štěnic tak účinná a většinou se povede škůdce vyhubit hned na první pokus. A pokud ne, přijedeme znovu a zadarmo – takovou máte garanci úspěšnosti.

Připravíme vám kompletně celý byt nebo dům k deratizaci štěnic, nemusíte se vůbec o nic starat. Po deratizaci škůdců zase nebudete mít žádnou práci s úklidem.

Náš postřik není toxický pro lidi ani vaše domácí mazlíčky. Pokud s ní ale přijdou do kontaktu štěnice, otráví se a postupně dojde k jejich zahubení. Používáme speciální postřik určený přímo na štěnice.

Jak se zbavit štěnic? Takhle určitě ne…

Rozhodně se nesnažte vyhubit štěnice domácí svépomocí. Nechejte deratizaci štěnic raději na odbornících. Ptáte se, jak se zbavit štěnic? Hubení štěnic je potřeba provést pečlivě a odborně, aby se podařilo štěnice vyhubit napoprvé. Volně prodejné spreje na štěnice a jiné přípravky bohužel nefungují. Štěnice naopak ještě více rozeženou a začnou klást vajíčka i na další místa – vyhubit štěnice je pak složitější a dražší. My máme jako deratizační firma zkušenosti a spokojené zákazníky – přečtěte si, komu jsme pomohli.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku i radu

Máte doma štěnice? Popiště nám prosím problém.  Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady s popisem, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na hubení štěnic.