Účinná deratizace štěnic do 24 hodin

Máte doma štěnice? Specializujeme se na jejich likvidaci a definitivně vás jich zbavíme. Nabízíme odborné hubení štěnic přímo u vás doma a to se zárukou.

  1. Přijedeme diskrétně do 24 hodin, nebo jindy. 
  2. Deratizaci štěnic provádíme těmi nejúčinnějšími přípravky.
  3. Cenu za hubení štěnic znáte předem, přijedeme ZDARMA.
  4. Garantujeme 100% úspěšnost hubení štěnic.
Provádíme hubení štěnic po celé Praze, kde jsou desítky našich spokojených klientů.

Petr
Praha
Po dlouhých měsících neúčinné likvidace štěnic jsme se dopidili k vám. Komunikace, vstřícnost a diskrétnost na 1. Po zákroku je to 5 týdnu a nikde se nic neobjevilo. Patří vám neskutečné díky.

Úspěšná deratizace štěnic v Liberci u manželů Svobodových.

Svobodovi
Liberec

Chci moc poděkovat za hubení štěnic. Po 1. týdnu jsme jich ještě pár viděli, ale po 3. týdnu jsme už žádnou neviděli ani děti už nebyly poštípané. Dnes to je druhý měsíc po zásahu a vše v pořádku.

Deratizace štěnic v Ústí nad Labem u paní Lucie proběhlo úspěšně. Stačil jedno hubení.

Lucie
Ústí nad Labem​​​​​

Doporučuji tuto firmu! Seriozní jednání a moc ochotný. Přijeli hned, udělali zákrok a bylo po všem. Mám zkušenost s jinou firmou, kde byli u nás 6x a žádný výsledek . Moc děkuji!

Hubení štěnice domácí provádíme po celé České republice

Přijedeme za vámi kamkoli. Hubení štěnic provádíme po celé České republice. Máme pobočky a techniky na mnoha místech republiky. Velkou výhodou naší deratizační firmy je, že neplatíte cestu k vám. Přijedeme ZDARMA, za cestu si neúčtujeme vůbec nic. Nejčastěji deratizujeme v Praze a středočeském kraji, Mladé Boleslavi, Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Chomutově, Mostě nebo Děčíně. Ale ať jste odkudkoli, ozvěte se nám a do 24 hodin jsem u vás

Neodkládejte zbytečně deratizaci a dezinsekci štěnic. Dáváte tím štěnicím prostor se ještě více rozmnožit. Jedna štěnice domácí může naklást až 12 dalších vajíček za týden. Objednejte si deratizaci štěnic ihned. 

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Jak bude hubení štěnic probíhat? Především diskrétně a účinně

Jakmile nám zavoláte, do 24 hodin budeme u vás připraveni k vyhubení štěnic. Jsme diskrétní, nemusíte se vůbec bát, že by například vaši sousedi poznali, že máte štěnice v bytě nebo v domě. Zároveň ani nemusíte nic složitě chystat. Náš technik si celé prostředí nachystá tak, aby štěnice přišly co nejvíce do kontaktu s postřikem, který dokáže zničit i vajíčka – právě proto je naše deratizace štěnic tak účinná a většinou se povede škůdce vyhubit hned na první pokus. A pokud ne, přijedeme znovu a zadarmo – takovou máte garanci úspěšnosti.

Připravíme vám kompletně celý byt nebo dům k deratizaci štěnic, nemusíte se vůbec o nic starat. Po deratizaci škůdců zase nebudete mít žádnou práci s úklidem.

Náš postřik není toxický pro lidi ani vaše domácí mazlíčky. Jedná se o neagresivní látku. Pokud s ní ale přijdou do kontaktu štěnice, během několika hodin dojde k jejich zahubení. Používáme speciální postřik přímo na štěnice.

Jak poznáte, že máte doma opravdu štěnice?

Nejste si jisti, jestli máte opravdu štěnice v bytě? Bezpečně to můžete poznat podle kousnutí od štěnice. Štěnice domácí zpravidla saje v řadě nebo trojúhelníku, uvidíte takto tři a více štípanců Podobá se bodnutí komára, ale často můžete takových bodnutí vidět více na jednom místě – pak byste měli zbystřit. Štěnice saje krev hlavně v noci, když spíte, přes den jsou schované, ale někdy se objevují také, především, když jste v klidu. Samotné kousnutí neucítíte, neprobudí vás, protože štěnice ihned do rány vpustí anestetikum. 

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Našli jste doma podezřelého brouka?

Štěnice domácí jsou sice přes den většinou schované, ale není pravda, že by nebyly aktivní. Dalším mýtem je, že jsou světloplaché. Omyl, nejsou – pokud doma uvidíte malého červenohnědého zploštělého brouka velkého 3–5 mm, odchyťte ho. Potom ho vyfoťte a domnělé foto štěnice nám klidně pošlete – obratem vám řekneme, jestli se jedná o štěnici a pokud ano, rovnou vám navrhneme nejlepší postup. Samozřejmě zcela zdarma. Foto prosím posílejte jako MMS nebo přes WhatsApp.

Prohlédněte si pro jistotu také fotografie kousnutí od štěnice, stejně jako fotografie štěnice. Porovnejte své kousnutí nebo odchyceného brouka přímo s obrázkem štěnice. Budete tak mít jistotu.

Jak se zbavit štěnic? Takhle určitě ne…

Rozhodně se nesnažte vyhubit štěnice domácí svépomocí. Nechejte deratizaci štěnic raději na odbornících. Ptáte se, jak se zbavit štěnic? Hubení štěnic je potřeba provést pečlivě a odborně, aby se podařilo štěnice vyhubit napoprvé. Volně prodejné spreje na štěnice a jiné přípravky bohužel nefungují. Štěnice naopak ještě více rozeženou a začnou klást vajíčka i na další místa – vyhubit štěnice je pak složitější a dražší. My máme jako deratizační firma zkušenosti a spokojené zákazníky – přečtěte si, komu jsme pomohli.

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku i radu

Máte doma štěnice? Popiště nám prosím problém.  Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady s popisem, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846. Specializujeme se na hubení štěnic.