Hodnocení zákazníků

Nejste si jisti, jestli jsme ta správná volba? Co takhle, kdybychom nechali mluvit naše zákazníky. Ti na našem zásahu oceňují především perfektní a profesionální přístup. Dále si pochvalují, že předem ví přesnou cenu zásahu. Ale to hlavní, zákazníci jsou rádi, že je škůdců nebo hlodavců účinně zbavíme. Jsme totiž odborníci na boj s hmyzem, hubení štěnic, deratizaci a další zásahy. 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, i proto jsme tak účinní. Snažíme se zásah provést co nejrychleji, abychom vás zbytečně neomezovali. Na druhou stranu ale maximálně dbáme na to, aby byl zásah efektivní a účinný. Prohlédněte si mnoho pozitivních hodnocení od našich skutečných zákazníků a uvidíte, že s námi se nemáte čeho bát. 

Vlkovi
Ústí nad Labem

Perfektní přístup po telefonu i osobně. Poradili mi a vše vysvětlili. Naštěstí u mě nebyl výskyt tak velký a vyhubení bylo hned. Všem bych tuto firmu na 100% doporučil. Ještě jednou moc děkuju!!

nejmenovaná ubytovna
Mladá Boleslav

Děkuji za profesionalitu, preciznost a opravdovou snahu nás štěnic zbavit. Tato firma jako jediná z předešlých firem nám opravdu pomohla zbavit se štěnic za předem jasnou a konečnou cenu.

Petr
Praha

Po dlouhých měsících neúčinné likvidace jsme se dopidili k vám. Komunikace, vstřícnost a diskrétnost na 1. Po zákroku je to 5 týdnu a nikde se nic neobjevilo. Patří vám neskutečné díky.“​

nejmenovaný hotel
Praha

Chtěli bychom moc poděkovat za velice precizní práci, následnou konzultaci a hlavně následný zájem a starost jestli je vše v pořádku. Všem doporučujeme spolupráci.

Vlčkovi
Liberec

Velice profesionální jednání už po telefonu a druhý den už pan byl u mě. Za 50 minut bylo hotovo. 100% účinost. Doporučuji když bude někdo potřebovat.

Karel
Hradec Králové

Chtěl bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den jsme měli klid a už je to 2 měsíce po zásahu a od té doby je vše v pořádku. Neváhejte. Doporučuji!

Novákovi
Praha

Oceňujeme rychlost výjezdu od zavolání a flexibilní domluvu termínu zásahu. Už od nich máme konečně pokoj. Děkujeme a můžeme jen doporučit..

Petra
Děčín

Chtěla bych poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Velice příjemné jednání .Po zákroku úplné vyhubení. Moc jim děkuji. Doporučuji!!!

nejmenovaná ubytovna
Ústí nad Labem

Konečně nám nějaká firma pomohla v dlouhodobém boji se škůdci. Musíme ocenit hlavně znalosti a pečlivost celého průběhu hubení. Děkujeme!

nejmenovaná firma
Hradec Králové

Oceňujeme velice příjemné jednání a rychlost řešení našeho problému. Je vidět, že víte co děláte a máte dlouholeté zkušenosti. Děkujeme za profesionálně odvedenou práci.

Loudovi
Praha

Chtěli bycho moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den od zavolání. Neváhejte. Doporučuji!

Čermákovi
Most

Škoda že jsme tuto firmu neoslovili jako první. Ušetřilo by nám to hodně peněz za neúčinné zásahy jiné firmy. Děkujeme a doporučujeme i ostatním.

Svobodovi
Liberec

Chci moc poděkovat za vyhubení štěnic. Po 1. týdnu jsme jich ještě pár viděli, ale po 3. týdnu jsme už žádnou neviděli ani děti už nebyly poštípané. Dnes to je druhý měsíc po zásahu a vše v pořádku.

Martin
Most

Zásah byl velice precizní a profesionální. Hlavně diskrétní a velice příjemné jednání od samotného telefonického hovoru po zásah.

Jitka
Mladá boleslav

Děkuji za pomoc, vyhubení a všechny rady, kterými mi moc pomohli. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Prováděli jsme zásah také u vás? Ohodnoťte ho, řekněte nám vaše zkušenosti. Je něco, v čem bychom se měli zlepšit? Nebo nás naopak pochvalte. Budeme rádi, každé hodnocení a zpětná vazba je pro nás přínosná. Děkujeme!

Kontaktujte nás ZDARMA pro nabídku & radu

Popište nám prosím problém nebo škůdce, se kterým bojujete. Obratem se vám ozveme. Pokud si nevíte rady, jak škůdce popsat, rovnou nám zavolejte na telefonní číslo 603 824 846.